НАШИ ДИСТРИБЬЮТОРЫ:
8-800-301-0-103 (звонки по России бесплатно, круглосуточно)
Действует курьерская доставка в городах: Москва, Санкт-Петербург,
Уфа, Екатеринбург, Орск, Тюмень, Нижневартовск,
Сургут, Самара, Казань, Ростов-на-Дону, Н.Новгород
0-800-501-103 (звонки со стационарных телефонов по Украине бесплатно, круглосуточно)
г. Минск, (Беларусь), тел.: +375 (29) 963-23-22,
г. Астана (Казахстан), тел.: +77 (172) 77-99-58,
г. Кишинев (Молдова), тел.: +373 (22) 24-06-06,
г. Рига (Латвия), тел.: +371 (67) 45-69-19,
г. Вильнюс (Литва), тел.: +370-606-65-790,
г. Брашов (Румыния), тел.: +40-368-433505,
г. Таллин (Эстония), тел.: +372 6517722,
г. София (Болгария), тел.: +35-987-9277970,
г. Ереван, (Армения), тел.: +374 (77) 75-16-74,
г. Тбилиси (Грузия), тел.: +995-571229898
 
 
     
   
     
 
Литомасло инструкция по применению Литомасла заказать Литомасло отзывы

Литомасло. Отзывы.

по фрагменту слова или текста:   
  пример: гипертони  
страна: область:
город:
ДРУГИЕ ОТЗЫВЫ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Коли мені діагностували цукровий діабет ,я інсулінозалежна, кожного дня відчувала ,як ця хвороба руйнує мій організм. Спочатку вона вдарила по серцю, ішемічна хвороба, задишка, болі,потім кишечник, розлади ,закрепи,тяжкість в шлунку. Потім дійшла черга і до опорно – рухового апарату , кістки та суглоби посипались,почала ходити з паличкою. За допомогою звернулась до Літомасла та крему Ефектуму. З кожним курсом почувала себе все краще і краще, зараз я вже ходжу без палички, пройшла задишка, налагодились процеси травлення та покращилась робота серцево –судинної системи. Завдяки цим препаратам я зрозуміла ,що вихід є із найскладнішої ситуації.
Богавичус Мария Константиновна
Запорожье, Запорожская область, Украина.
Першою використовувати Літомасло стала моя донька , в неї на ліктях почав зявлятись псоріаз і вона скориставшись вашим продуктом позбавилась від усіх проявів цієї хвороби. Потім придбала курс Літомасла мені і я й на собі відчула дію цього чудового продукту. В мене пройшов цистит, очі перестали сльозитись,нормалізувався тиск . Та найбільше я задоволена ,що в мене пройшли болі в кінцівках та тулубі, які часто спалахували через ревматизм та поліартрит. Ми дуже задоволені Літомаслом і щасливі ,що відчули дію цього препарату на собі.
Щербак Мария Петровна
Запорожье, Запорожская область, Украина.
Я гіпертонік зі стажем ,вже 25 років я відчуваю на собі і аритмію і знаю ,що таке тиск 240/120 і ішемічна хвороба серця. Не могла спати на лівому боці,дуже боліло та нило серце, за ніч дуже набрякали ноги та все тіло, боялась заснути,щоб не померти вночі. Все в моєму житті змінилось після використання Літомасла, вже після третьої неділі використання я відчула перші результати, пройшли набряки і нормалізувався тиск 150/100 показники ,яких давно не бачила. Продовжуючи приймати курс за курсом я відмічала кожного місяця все нові і нові результати. Кількість ударів серця 68,болі пройшли, сплю нормально,можу навіть носити тяжкі сумки, відчуваю гарні результати використання Літомасла кожною клітинкою свого тіла.
Бахмут Галина Григорьевна
Запорожье, Запорожская область, Украина.
Пятнадцать лет артроз который,поселился в коленных суставах моей мамы,калеча изнутри ноги,с каждым днём забирал у неё возможность нормального передвижения.Она всё меньше и меньше стала ходить.Боль настолько была сильной,что мамочка постоянно стонала.Из за малоподвижного образа жизни вдобавок нарушилось кровообращение в сосудах,появилась закупорка вен и геморрой.Это не могло не сказаться на настроении.Она заметно сникла.Комплекс Литомасла с Живицей и крем Эффектум вдохнули в неё жизнь.После принятия двух курсов маму было просто не узнать.Появился блеск,желание жить,можно сказать что она начала летать.Настолько ей стало легче после применения этих препаратов.Боль в суставах заметно стихла,улучшилось кровообращение,прошёл геморрой.Спасибо от всех нас за помощь,которую вы оказываете.Будем ждать следующего приезда с нетерпением.
Рыбак Наталья Петровна
Измаил, Одесская область, Украина.
Ваша продукція стала справжнім рятівником для мене та моєї доньки. Вона працює в правоохоронних органах і багато часу проводить за комп’ютером, хоч і молода та почала втрачати зір і ледь не осліпла, Літомасло з краплями Фаурін за короткий термін повернули їй нормальний зір. Я ж використовувала Промедин з Фауріном ,у мене катаракта на обох очах, бальзам не тільки пила ,а й мазала ним навколо очей ,зір покращився, а ще пройшли часті риніти і навіть знову почала відчувати запахи, цього відчуття позбавлена давно. Літомасло мені допомогло з варикозом ,ноги не болять ,вени посвітлішали,зійшли набряки. Почуваємось ми чудово, ваша продукція це неоціненна поміч для нашої родини
Пашина Светлана Федоровна
Вольнянск, Запорожская область, Украина.
Я працюю педагогом і мала повний набір професійних захворювань,що супроводжували мене багато років. Хронічний ларингіт позбавив мене можливості співати в капелі , геморой турбував вже більше 30 років, а з серцевими нападами та високим тиском, що доходив до 230, швидка забирала мене не одноразово. Багато чого спробувала ,щоб вилікувати свої хвороби та нічого особливо не допомагало. Ваша продукція ,а саме Літомасло вселило в мене надію на одужання, бо вже після першого курсу використання в мене пройшов ларингіт, зменшила прийом таблеток від тиску в половину ,а зараз тиск в мене 150/70 , а з таблетками покінчено. Поступово загоївся геморой,я й досі не вірю ,що ця проблема ,яка турбувала мене десятиліття зникла. Літомасло стало для мене порятунком , якого я чекала довгі роки.
Цапенко Нели Павловна
Кіровоград, Кировоградская область, Украина.
Получилось так, что возможность жить в своей квартире была утеряна, и я оказалась беженкой с Донбасса, а около моего родного дома в городе Донецк идут кровопролитные бои украинской армии с преступными бандитами. Вот так, на старости лет, пришлось лишиться своей квартиры и всего имущества, приобретенного за многие годы. Правда, в сравнении с остальными беженцами, мне повезло больше, потому что меня приютил сын, живущий в Киеве. После пережитого стресса резко ухудшилось здоровье, начались скачки давления, приступы аритмии, остеохондроз, проблемы с суставами, боли в глазах. Зная еще со времени мирной жизни в Донецке о вашей продукции, я не откладывая дело в долгий ящик, начала снова принимать масло Живицу, Литомасло, бальзам Промедин. В скором времени болезни стали отступать, и у меня практически нормализовалось давление, снизилась частота и сила приступов сердечной аритмии, перестали болеть суставы и позвоночник, исчезли боли в глазах. Не знаю, что бы я и делала без ваших препаратов, которыми просто спасаюсь от болезней. Спасибо вам большое за помощь.
Гороховских Людмила Васильевна
Киев, Киевская область, Украина.
Еще в молодости долгое время работала кондитером в горячем цеху, где и начало впервые побаливать сердце. С этой работы пришлось уйти, а проблемы с сердцем остались в виде регулярных приступов аритмии. Возраст здоровья не добавил, и в последние годы жизни стало повышаться давление, которое доходило до границы в 220/90, от чего сильно болела голова и были помутнения сознания. Также долгое время беспокоило варикозное расширение вен на левой ноге. А после перенесенной операции по удалению желчного пузыря, часто беспокоили боли в печени. Чтобы исправить все более ухудшающуюся ситуацию со здоровьем, стала применять Литомасло, которым пользовалась наружно и внутренне. После оздоровления препаратом произошло улучшение в работе сердца, приступы аритмии стали реже и слабее, давление снизилось до уровня 150/80, на левой ноге спрятались вены, прекратились боли в печени, улучшилось общее самочувствие. Я очень рада, что вовремя нашла способ противостоять болезням, и это случилось только благодаря вашей эффективной продукции. Большое вам за это спасибо.
Рысенко Жанна Степановна
Вышгород, Киевская область, Украина.
20 років свого життя довелось відсидіти з паяльником в руках за десятками тисяч мікросхем, які я паяла працюючи на заводі. Саме ця робота і спричинила згодом проблеми зі здоров’ям. Коли мій онук пішов до школи, я повинна була допомагати йому з домашніми завданнями, саме тоді виявилося, що я банально не бачу того, що написане у книжках. Погіршення якості зору спонукало мене до застосування різних способів його покращення. Але зупинилася я на каплях Фаурін, для очей, після застосування яких, відбулося відчутне підвищення гостроти зору. Тепер я можу читати книжки без окулярів, бо добре бачу літери, надруковані навіть дрібним шрифтом. Також у мене була проблема зі спиною, а саме, остеохондроз, при якому затискався нерв у середньому відділі хребта. Від болю у спині складно було рухати руками, важко дихати. Після прийому Літомасла, больові відчуття значно послабилися і зараз я набагато краще рухаю руками та можу безболісно дихати. Дякую вам за чудові препарати, які вже порекомендувала своїм родичам.
Ярошенко Людмила Василівна
Київ, Киевская область, Украина.
Завдяки Літомаслу я ніби вдруге на світ народився! Вживаю його внутрішньо уже декілька місяців. Сказати можу наступне - відновилась робота всіх внутрішніх органів: шлунку, печінки, нирок, сечовика та інших. Найбільше радію з того, що зумів подолати таке вікове захворювання, як гіпертонія. Тиск раніше просто зашкалював та збивав з ніг, жменями доводилось ковтати пігулки, а результат був просто мізерним. На данний момент тиск стабільно тримається в межак 130-140 / 90 і не підвищується. Я повністю відмовився від аптечної продукції і більше псую шлунок. Помітив, що покращився зір. Зник шум у голові, слух теж покращав. Багато говорити не буду, адже, щоб описати в чому допомогло мені Літомасло - і дня не хватить! Хочу просто від усієї душі подякувати за повернуте здоров`я! Рекомендую усім, хто перебуває у схожому становищі!
Теренчук Юрій Іванович
Волочиськ, Хмельницкая область, Украина.
С проблемами кишечника страдал довольно давно, беспокоили сильные боли и рези в животе, постоянное вздутие и тошнота . А от применения большого количества таблеток , начала беспокоить печень и поджелудочная железа. Куда не обращался за помощью ничего не помогало, лишь применение таких препаратов , как Олексин и Лито масло – начало давать положительные результаты. Значительно улучшилось пищеваренье , прошли рези и боли в животе. Гипотония , которая раньше часто о себе напоминала - пришла до определенной нормы - показатели стали в пределах разумного -120 на 80. Про печень и не вспоминаю - всё нормально . Улучшилось общее состояние. Энергии хоть отбавляй- можно позавидовать . Так , что Лито масло – теперь у меня вместо настольной книги – всюду со мной. Спасибо вам
Фарит Ибатолин
Шостка, Сумская область, Украина.
После Чернобыля заработал диагноз - аллергический ринит. Затем последовал хронический бронхит с частыми обострениями - кашель, тяжёлое общее состояние,каждый вдох давался с очень большим усилием. Приходилось лежать даже в больнице. Методы традиционной медицины проблему не решали. Как только узнал о ваших препаратах начал пользоваться Сибирским бальзамом, затем Литомаслом с Живицей. Через месяц уже появился результат. Прекратил душить сильный кашель,очистились бронхи и лёгкие, мокрота больше не выделяется,при дыхании в груди исчезли хрипы, прошла слабость. Благодаря этим препаратам укрепился иммунитет, сейчас чувствую себя замечательно. В больницу не обращаюсь и главное отказался от приёма таблеток, так как необходимости в этом больше нет. Огромное вам спасибо.
Омельченко Николай Семёнович
Ахтырка, Украина.
У мене вже досить давно проблеми з зубами, частину видалили, ті ,що залишились постійно болять ,все це через погані ясна ,які в мене багато років кровоточать , запалюються ,набрякають, проблема генетична.Літомасло почала використовувати по своїй технології, тримала в порожнині рота декілька хвилин перед тим, як ковтнути і моє запалення та кровотечі швидко зникли. Ще помітила що з Літомаслом стала більш сильнішою, можу донести з магазину тяжкі сумки на одному диханні , жодного разу на шляху додому не зупиняюсь ,як було раніше. Наносила масло на бляшки над очима і тут прекрасний результат ,вони почали присихати ,а потім зникли. Вдячна Літомаслу безмежно.
Приходько Лариса Андреевна
Жолтые Воды, Днепропетровская область, Украина.
Диагноз – сахарный диабет моему мужу поставили много лет назад и с тех пор он принимает таблетки от сахара, постоянно придерживался диеты, что категорически надоело. И это всё отразилось на здоровье всего организма: и на сердце, на желудок, на почках, печени. Все системы начали давать сбой. Литомасло для него просто спасение. Как оказалось оно ему полностью подходит. Уровень сахара с 11 оснизился до 6 - великолепный результат, это позволило ему отказаться от принимаемых таблеток. Наряду с этим Литомасло наладило работу кишечника, боли в печени, почках и желудке прошли полностью. Сердечные ритмы в норме. Сон наладился. Он стал спокойнее, прошла нервозность. Натуральный препарат оказался сильнее любого лекарства. Огромное вам за него спасибо.
Забродская Ольга Алексеевна
Чернигов, Черниговская область, Украина.
Замолоду, коли ще була вагітна своєю першою дитиною, у мене почалися проблеми з підвищеним тиском. Другу дитину виносити із-за цієї ж причини не змогла. Останнім часом високий тиск, або як це зараз називають, артеріальна гіпертензія, спричинила підвищення показника тиску і до рівня 230/180, було миготіння в очах, нестерпні головні болі. Останнім часом мучило безсоння. Всі ці неприємні речі і далі б турбували мене, якби випадково не дізналась за Літомасло. Ось уже як півроку я приймаю його і дуже задоволена результатом. Саме головне, що тепер у мене показник тиску стабільно тримається на межі 120/80, а понижуючих артеріальний тиск ліків, я вже давно не приймаю. Також, після застосування препарату пройшло миготіння в очах, і зараз я навіть можу читати без окулярів. А ще значно покращився сон, зміцнився імунітет, тепер навіть коли всі довкола хворіють, я залишаюся здоровою. Це дійсно унікальний препарат, що дозволяє підтримувати здоров’я на такому високому рівні. Приміть моє щире захоплення та велику вдячність за вашу працю.
Смілян Лідія Іллінічна
Біла Церква, Киевская область, Украина.
Вся моя жизнь, начиная с юности, была посвящена медицине. Я проработала медсестрой в стационаре 42 года. Однако моя работа была постоянно связана с медикаментами, которые со временем спровоцировали сильнейшую медикаментозную аллергию. Стал беспокоить зуд по всему телу, начались высыпания аллергического характера, гноились глаза, лопалась кожа на руках. Дошло до того, что без антигистаминных таблеток невозможно было жить. Даже после того, как я оставила свою работу, симптомы аллергии не прошли полностью, периодически доставляя мне значительные неудобства. Так бы и мучилась до конца жизни, если бы не открыла для себя чудодейственные свойства вашей продукции. После курса приема Литомасла практически полностью перестал беспокоить зуд тела, прекратились высыпания, стал спокойнее и крепче сон. А дополнительно после закапываний в глаза капель Фаурин исчезли гнойные выделения из глаз, они тоже перестали чесаться. В целом, я стала себя намного лучше чувствовать, за что большое спасибо вам и вашим препаратам. Очень жаль, что не узнала раньше о вашей продукции и столько лет мучилась со своей аллергией.
Cеребрякова Нина Александровна
Сарны, Ровенская область, Украина.
Моя 81 річна мама була медпрацівником і багато років пропрацювала з медикаментами у інфекційній лікарні, які в подальшому спровокували таку страшну хворобу, алергію, а потім і бронхіальну астму. Кажуть, що без їжі людина може прожити місяць, без води неділю, а без повітря не може прожити і п’яти хвилин. Приступи задухи, які спричиняє астма, це тяжкі муки для людини, а особливо у такому поважному віці, як моя мама. Лікування гормонами трохи полегшило перебіг хвороби, але спричинило погіршення загального стану здоров’я. Так, мама сильно потовстішала, почали труситися руки, а останнім часом вона вже не мала змоги навіть ходити. Коли я почав давати мамі Літомасло, одразу ж відбулося покращення зі здоров’ям. Астматичні приступи стали більш рідкими і не такими сильними, як раніше. У мами перестали труситися руки, вона почала потроху підніматися з ліжка та ходити, а зараз, майже через півроку прийому препарату, навіть може сама себе обслуговувати, варить їсти та прибирає. Будемо і надалі підтримувати та покращувати здоров’я моєї мами за допомогою вашої цілющої продукції. Дякую за реальну допомогу.
Григор Дмитро Єфремович
Біла Церкв, Киевская область, Украина.
Все своє життя, а це 40 років трудового стажу, відпрацювала, неначе годинник, на заводському шкідливому виробництві. Останнє спричинило купу проблем зі здоров’ям і вже не один рік я страждала язвою дванадцятипалої кишки, ішемічною хворобою серця, підвищенням артеріального тиску, болями у суглобах, хронічною втомою. Та останнім часом найбільше всього мене турбували часті кровотечі у кишечнику. Не знаю, щоб я робила без вашої продукції, але на моє щастя, отримала чудову можливість користуватися нею, що роблю вже майже рік. Декілька курсів вживання масла Живиця і Літомасла допомогли мені побороти хронічну втому, нормалізувати тиск до 130/80, зникли болі і печія в області серця також загоїлася та перестала турбувати язва дванадцятипалої кишки, припинилися кровотечі у кишечнику, додатково я застосовувала свічки Апіфор №1. А після курсу натирань кремом Ефектум, зникли болі в суглобах, покращилась їх рухливість. Дуже задоволена вашою продукцією і раджу всім іншим користуватися нею, бо це дійсно дієві та ефективні препарати.
Слободянюк Майя Павловна
Винница, Винницкая область, Украина.
Що таке артроз колінного суглоба знають ті, які стикалися з цією проблемою. Постійний ниючий біль, який значно загострюється при навантаженні на суглоб, особливо при підйомі по сходах. Ломота, хруст, який чути навіть оточуючим, і нестерпні болі при похолоданні та зміні погоди. Ходити в таких умовах не те що тяжко, а нестерпно боляче. Крем Еффектум – 2 курси та Літомасло всого 1 баночка і ось Вам мої результати: мою ногу більше не тягне назад при ходьбі. Болі і ломота практично пройшли, навіть на зміну погоди я більше не відчуваю таких неприємних відчуттів. Після кожного нанесення крему я відчуваю полегшення, свіжість і легку прохолоду, яка остається зі мною досить тривалий час. Тепер я спокійно можу бігати в магазин і всім розповідати про Ваші ефективні препарати !!!
Загорулько А И
Кременчуг, Полтавская область, Украина.
Хочу зізнатися ,що раніше я вела неправильний спосіб життя, неправильне харчування та важкі умови праці призвели до хвороб таких ,як ішемія, слабкі судини ,часті головні болі, почалось запалення черевної порожнини та 12-ти шерстної кишки, пекельні болі в животі не знімалися жодними медикаментами, з рота було чути запах гниття. Я вирішила,що потрібно почистити свій зашлакований організм і почала використовувати Літомасло. Від цього препарату і від результатів я отримала справжнє задоволення. Літомасло полегшило мої серцеві болі, пройшли головні болі та болі в животі відновилась робота кишково – шлункового тракту, неприємний запах з рота зник. Я певна ,що продукція допомогла мені так ефективно і швидко саме через свою натуральність та природне походження.
Хоменко Валентина Петровна
Днепропетровск, Днепропетровская область, Украина.
Моя мама шанувальник вашої продукції, вона використовує Літомасло тривалий час і отримує від цього препарату гарні результати. В матері цукровий діабет другого типу вже більше 20 років та постійно стрибає тиск. За допомогою Літомасл вона тримає в нормі рівень цукру та врівноважила свої показники тиску. Дуже задоволена вашою продукцією, постійно хвалить свій препарат і віддає йому перевагу серед всіх відомих нам медикаментів. Я ж завжди намагаюсь забезпечити її Літомаслом ,бо бачу його позитивну дію на мою матусю, не зважаючи на її вік 78 років він допомагає їй у вирішенні її проблем зі здоровям і підтримує її показники в нормі. Дякую за допомогу.
Рудова Ольга Владимировна
Днепропетровск, Днепропетровская область, Украина.
Вже більше року мене турбує аденома,всі прояви цієї хвороби я відчував безпосередньо на собі. Часті нічні позиви з кожним місяцем збільшувались, дискомфорт та різі при сечовипусканні додавались, про нормальний сон я вже і не мріяв. Мій знайомий порекомендував мені спробували Літомасло з живицею ,яке йому з подібною проблемою допомогло. Я придбав препарат, моя дружина в минулому лікар, схвалила обране мною Літомасло і я почав використання. На сьогодні результати мене більше ніж влаштовують, до туалету вночі встаю дуже рідко , дискомфорт та біль пройшли, почав спати вночі. Дуже вдячний Літо маслу за ці результати , а ще за бадьорість, зміцнений імунітет та прилив сил.
Пальчик Николай Дмитриевич
Первомайский , Харьковская область, Украина.
Ноги не ходят , спина не сгибается- как деревянная стала , кишечник стоит - плохо переваривает пищу, и самое страшное - сахар подымался до 18-ти единиц. Это только маленький перечень моих давнишних проблем. Много чего пробовала , но на практике всё оказывалось самой обычной рекламной пустышкой. В газете же обратила внимание на статью про Лито масло , которое заставило в себя поверить. И как награда за это - прекрасные результаты. В это просто трудно поверить - уровень сахара в крови опустился до 8-ми, давление пришло до нормы, не чувствуется шум в голове и в ушах, проходит боль в суставах , а проблем с кишечником , как и не было вовсе. Чувствую себя , как заново родившийся человек. Поэтому бежала вновь к вам на лекцию презентацию - себе за курсом Лито масла , для своего любимого брата , и для сотрудницы по роботе. Переживаю за всех , как за себя. Поэтому опробовав продукцию на себе- с уверенностью взялась за здоровье близких мне людей.
Дулевичь Любовь Афанасьевна
Кривой Рог, Днепропетровская область, Украина.
Все рекламы афишируют о том , что полностью избавят от излишних газов , вздутия и брожения в кишечника. Но , как показала собственная практика , все они - того и дела, что реклама в телевизоре. А то ,что действительно помогает , в таких случаях -это по адресу к Лито маслу , думаю с газеты Вы с ним уже знакомы. Принимать его , это только радость и удовольствие- результаты на лицо. То ли дело - прошли беспокойства и дискомфорт в кишечнике , улучшилось пищеваренье. Уменьшаются скачки давления. Проходят боли в мышцах и в суставах , даже ноги которые раньше сильно мерзли – теперь согрелись , а всё благодаря улучшению кровообращения. Конечно много чего, ещё стоит починить , но это будет со временем. Полученные результаты , меня полностью устраивают - я довольна. Благодарна вам . За хорошее -- приятно и поблагодарить.
Голубова Мария Федоровна
Запорожье, Запорожская область, Украина.
На свои 87 лет , моя мама выглядит просто молодцом – ну и сравнительно , даже моложе своих сверхниц. А весь секрет в применении Лито масла. С ним мама веселая и бодрая, гуляет часами с внуками во дворе. Её всё реже беспокоит давление , которое раньше сильно реагировало на смену погодных условий – теперь же в приделах нормы. С Лито Маслом проходит шум в голове , и звон в ушах. Говорит , что подкрепился иммунитет. Общее состояние заметно улучшилось. Но это лишь маленькая часть , изо всего. Больше вам доскажет конечно же сама мама ; которая с нетерпением ждет меня дома, с третьим курсом Лито масло. Спасибо за мою самую родную , любимою , и единственную мамочку.Приезжайте ещё
Захарова Анна Демьяновна , покупала дочь
Запорожье, Запорожская область, Украина.
ДРУГИЕ ОТЗЫВЫ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
 
 
 
Apifito.Net Copyright 2009-2010 (c). Все права защищены.